Who We Are Forms League Coaches & Teams Field Schedules Directions to Fields League Sponsors Fun Things for Players
March April May June July August September October
 
June 2019 Field Schedules

Reserve a Date Here

Field #14
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
         
 

11:00 12U Smith vs Lake
1:00 12U Lake vs Smith

12:00
2:00

6:15 10U Seibert vs Sebring

6:15 10U Culpepper vs Sebring

6:15 8U Brickwood vs Green

6:15 10U Culpepper vs Richville

6:15 10U Seibert vs Navarre


11:00 12U Norch vs Canton South
1:00

12:00
2:00

6:15 10U Seibert vs Plain Local

6:15 12U Shimp vs Green

6:15 12U Baker vs Fairless

6:15 12U Williams vs Sebring



6:15



11:00
1:00



12:00
2:00

6:15 12U Williams vs Sebring

6:15 12U Smith vs Minerva

6:15

6:15


6:15


11:00
1:00


12:00
2:00

6:15

6:15

6:15

6:15

6:15

11:00
1:00

12:00
2:00
 
 
 
 
 
 
Field #15
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
         
 

11:00 12U Baker vs Minerva
1:00 12U Norch vs Sandy Valley

12:00
2:00 12U Williams vs E Canton

6:15 8U Kerr vs Green

6:15 12U Wake vs Lake

6:15 10U Tonya vs Grooms

6:15 10U Grooms vs Sandy Valley

6:15 10U Tonya vs Richville


11:00 12U Baker vs Plain Local
1:00

12:00
2:00

6:15 12U Wake vs Tuslaw

6:15 12U Smith vs N Canton

6:15 10U Grooms vs Minerva

6:15



6:15



11:00
1:00 12U Baker vs Alliance



12:00
2:00

6:15 12U Baker vs Green

6:15

6:15 12U Norch vs Canton South

6:15


6:15


11:00
1:00


12:00
2:00

6:15 12U Wake vs Strasberg

6:15

6:15

6:15

6:15

11:00
1:00

12:00
2:00
 
 
 
 
 
 
South Park #5
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
         
 

11:00
1:00

12:00
2:00

6:15 12U Block vs Baker

6:15

6:15 12U Baker vs Malvern

6:15

6:15


11:00
1:00

12:00
2:00

6:15 12U Block vs Alliance

6:15

6:15 12U Block vs Greentown

6:15



6:15



11:00
1:00



12:00
2:00

6:15


6:15

6:15


6:15


11:00
1:00


12:00
2:00

6:15

6:15

6:15

6:15

6:15

11:00
1:00

12:00
2:00
 
 
 
 
 
 
South Park #4
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
         
 

11:00
1:00

12:00
2:00

6:15

6:15 12U Shimp vs Malvern

6:15 12U Block vs Shimp

6:15 12U Block vs Fairless

6:15 12U Block vs Malvern


11:00
1:00

12:00
2:00

6:15 12U Shimp vs Fairless

6:15

6:15 12U Norch vs Massillon

5:00 Fadley
6:30

6:15



11:00
1:00



12:00
2:00

6:15


6:15

5:00 Fadley
6:30

6:15


11:00
1:00


12:00
2:00

6:15

6:15

6:15

5:00 Fadley
6:30

6:15

11:00
1:00

12:00
2:00
 
 
 
 
 
 
High School 2
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
         
 

11:00
4:00 8U Event

12:00
2:00

5:00 Fadley 18U

6:15

6:15

6:15

6:15


11:00
1:00

12:00
2:00

5:00 Fadley 18U

6:15

6:15

6:15



6:15



11:00
1:00



12:00
2:00

5:00 Fadley 18U


6:15 18U Fadley vs Strasburg

6:15 18U Triplett vs ??


6:15


11:00
1:00


12:00
2:00

5:00 Fadley 18U

6:15

6:15 18U Fadley vs Alliance

6:15 18U Triplett vs ??

6:15

11:00
1:00

12:00
2:00
 
 
 
 
 
 

Let us know if there is something you think we should add to this site. Email Carl  Home
©Copyright 2019, Jackson Fastpitch Association, All Rights Reserved