Who We Are Forms League Coaches & Teams Field Schedules Directions to Fields League Sponsors Fun Things for Players
March April May June July August September October
 
May 2018 Field Schedules

Reserve a Date Here

Field #14
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
       
 
 

5:00 Culpepper 10U
6:30 Norch 10U

5:00 Tonya 8U
6:30 Gossett

5:00 Williams 10U
6:30 Norch 10U

6:15
8U Brickwood vs Fairless 9

10:00  8U Grooms vs Lake 14

1:00  8U Tonya vs Tuslaw 20

12:00 8U Grooms
2:00 18U A.Smith
4:00 12U Oeder


6:15
8U Grooms vs Canton City 15

6:15
10U Williams vs N Canton 13

6:15
10U Williams vs Sebring 14

6:15
10U Williams vs Plain Local 24

6:15
10U Culpepper vs N Canton 38

10:00  10U Williamson vs Lake 41
1:00

12:00 8U Grooms
2:00 18U A.Smith
4:00 10U Norch

6:15
8U Grooms vs Tuslaw 21

6:15
10U Fadley vs Culpepper 32

6:15
8U Grooms vs Perry 18

6:15
10U Culpepper vs Sebring 27

6:15
8U Brickwood vs Navarre 4

10:00  10U Williams vs Alliance 20

1:00  10U Culpepper vs Alliance 23

12:00 8U Grooms
2:00 18U A.Smith
4:00 10U Norch

6:15
8U Brickwood vs Tuslaw 2

6:15

8U Tonya vs Canton City 15

6:15
8U Grooms vs Green 19

6:15
10U Williams vs E Canton 26

6:15
8U Brickwood vs Greentown 5

10:00  10U Culpepper vs E Canton 37

1:00  10U Williams vs Green 22

12:00 8U Grooms
2:00 18U A.Smith
4:00 10U Norch

Memorial Day

6:15
8U Tonya vs Grooms

6:15

6:15
10U Norch vs Williamson
   
Field #15
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
       
   

5:00 Wake 12U
6:30 Block 12U

5:00 Grooms 8U
6:30 Smith 12U

5:00 Wake 12U
6:30 Block 12U

6:15
10U Fadley vs Canton South 8

12:30  10U Williamson vs Massillon 45

3:00  10U Norch vs Lake 48

2:00
12U Smith vs Fairless 34
4:00 10U Norch


5:00
Fadley 14U

6:15
12U Wake vs East Canton 28

6:30
Smith 12U

hbg 6:15

6:15
10U Fadley vs Green 34

10:00  Fadley 18U


12:00
2:00
4:00

5:00
Fadley 14U

6:15
10U Williamson vs Lake 43

5:00 A.Smith 18U

6:15

6:15
10U Williamson vs Louisville 51

10:00  12U Smith vs Malvern 29

1:00  10U Williamson vs Fairless 42

12:00
2:00
4:00

6:15
12U Oeder vs Navarre 7

6:15
10U Fadley vs Minerva 40

6:15
10U Norch vs Massillon 45

6:15
12U ZOeder vs Greentown 8

6:15
10U Williamson vs Green 46

1:00  10U Norch vs Lake 43

10:00
2:00
4:00

Memorial Day

6:15
10U Fadley vs Perry 36

6:15

6:15
8U Brickwood vs N Canton 3
   
South Park #4
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
       
   
6:15

6:15

6:15

6:15

6:15



6:15

6:00
12U Block

6:15

6:15
12U Block vs Alliance 27

6:15



6:15
10U Williams vs Smith

6:15
12U Wake vs Canton City 32

6:15

6:15
8U Tonya vs Lake 14

6:00
Block 12U

10:00  12U Block vs Green 31

1:00 12U Block vs East Canton 28

1:00
14U/18U Fadley

6:15
10U Fadley vs East Canton

6:15
12U Block vs Alliance 30

6:30 Oeder 12U

6:15

6:15
8U Grooms vs Tonya




Memorial Day

6:15
12U Block vs Alliance 30

6:15
12U wake vs Minerva 35

6:15
12U Smith vs Canton City 32
   
High School #2
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
       
   
6:15

6:15

6:15

6:15

6:15



6:15

6:00


6:15

6:15

6:15



6:15


6:15

6:15

6:15

6:00

10:00

1:00

1:00

6:15


6:15

6:15

6:15

6:15

10:00 Fadley 18U


Memorial Day

6:15

6:15

6:15
   

Let us know if there is something you think we should add to this site. Email Us  Home
©Copyright 2018, Jackson Fastpitch Association, All Rights Reserved